Domů Dění v regionech První B2B Mar...

První B2B Marketing & Sales konference v Brně

0

8. října 2015 se pod záštitou internetové agentury SOVA NET a Provozně ekonomické fakulty MENDELU v Brně uskuteční první obchodně-marketingová konference zaměřená výhradně na B2B sektor. Den plný přednášek odborníků a praktických workshopů završí networkingová after-párty v tom pravém moravském stylu!

Proč byste měli být u toho?

Široké možnosti spolupráce, kreativní reklamní kampaně, osvěžující prodejní techniky a strategie – na českém trhu nic neobvyklého – tedy pro firmy zaměřené na koncové zákazníky. V B2B je ale situace naprosto jiná. V mezifiremním marketingu jde o umění vytvořit konkurenční výhodu, obsadit a udržet svůj podíl na trhu a najít společný jazyk s obchodními partnery nejen v tuzemsku, ale i za hranicemi.

„Za  13 let působení na trhu jsme se setkali s různými marketingovými projekty významných B2B firem. Poznali jsme tak nejen úskalí, se kterými bojují, ale i příležitosti, kterých se z nedostatku svých zkušeností a jisté míry skepse vyvarují. Tak vznikla myšlenka B2B firmám ukázat, že i v mezifiremní komunikaci existují cesty, jak efektivně pracovat s marketingem.“ Petr Mikšovič, CEO internetové agentury SOVA NET.

Přednášky a workshopy plné inspirace

Program konference je rozdělen do dvou bloků – každý si tak může vybrat z toho, co ho nejvíc zajímá. Těšit se můžete například na kreativní reklamníkampaně, eventy či UX design prezentačních a produktových webů. Z oblasti obchodu jsou připravena témata strategického plánování, inovací či internacionalizace B2B firem. Zapsat se můžete i na některý z interaktivních workshopů zaměřených na nejdiskutovanější problematiku. Mezi řečníky se objeví například Lukáš Pitra (jeden z nejznámějších SEO konzultantů na volné noze) nebo Tomáš Rybička (konzultant a Interim manažer pro oblast řízení výkonnosti a rizik firmy). Čeká na vás spousta inspirativních příběhů, které vám pomohou najít tu správnou cestu v B2B světě, jak naznačuje i podtitul konference Kde jsme ještě nebyli.

Moderní prostory, tematická after-párty a networking

Konference proběhne v prostorách budovy Q na Mendelově univerzitě v Brně. Ve stejném areálu se uskuteční i tematická after-párty v duchu pravé moravské hostiny. Samozřejmostí je také čas pro networking a konzultace s dalšími účastníky a odborníky. Na samotný závěr vám představíme i unikátní projekt české B2B sociální sítě Bezones!

Počet vstupenek je omezen.

Registrujte se proto co nejdříve na oficiálním webu

banner_konference

Ať Vám to neuletí! 🙂

Sova_net