Domů Dění v regionech GO a Regionto...

GO a Regiontour: Brno ožívá cestovním ruchem

0
Regiontour

Brněnské veletrhy cestovního ruchu GO a Regiontour opět tradičně zahájily novou sezonu. Ministryně Šlechtová při uvítacím projevu vyzdvihla význam cestovního ruchu. Na akci se představuje více jak 800 vystavujících firem z 26 zemí.

Jsem ráda, že se zde opětovně prezentují naše významné turistické regiony, které představují novinky pro tuto sezónu. Návštěvníky brněnských veletrhů cestovního ruchu tak čeká nejen pestrá nabídka zájezdů cestovních kanceláří do celého světa, ale i nabídka jednotlivých krajů z oblasti pěší i cykloturistiky, což jistě podpoří rozvoj cestovního ruchu v daných oblastech České republiky. Pestrost a kvalita nabídky jednotlivých krajů rozhoduje o tom, zda návštěvníci budou spokojeni a budou se znovu vracet,” uvedla k akci ministryně Karla Šlechtová.

Setkávání profesionálů v cestovním ruchu

V pořadí již 27. mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu GO a 26. mezinárodní veletrh turistických možností v regionech REGIONTOUR nabízejí efektivní místo k setkávání profesionálů v cestovním ruchu. V rámci veletrhů se ministryně Šlechtová zúčastnila slavnostní zahájení veletrhu, prohlídky významných expozic a tiskové konference, na které byly vyhlašovány výsledky Velké ceny cestovního ruchu.

Veletrhy cestovního ruchu GO a REGIONTOUR jsou otevřeny pro veřejnost od pátku 20. do neděle 22. ledna a prezentuje se na nich více jak 800 vystavujících firem z 26 zemí. Ministerstvo pro místní rozvoj převzalo nad akcemi záštitu, tak jako každoročně.