Domů Dění v regionech Na brněnském ...

Na brněnském výstavišti se představí svět požárních a bezpečnostních technologií

0

Ve dnech 22. až 24. května 2013 proběhne na brněnském výstavišti již 16. ročník mezinárodního veleztrhu požárních a bezpečnostních techniky a služeb PYROS/ISET.

PYROS/ISET má velký význam pro bezpečnostní složky, ale samozřejmě je zajímavý také pro komerční subjekty, dobrovolné hasiče i širší veřejnost. Expozice tohoto veletrhu budou umístěny v pavilonu Z a na přilehlých venkovních plochách. Návštěvníci zde naleznou především techniku a služby ze tří oblastí, a to požární, bezpečnostní a policejní. Stejně jako před dvěma lety, i tentokrát se souběžně s veletrhem PYROS/ISET koná Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET. Pod společným názvem Veletrhy Integrovaného záchranného systému se v Brně chystá kompletní přehlídka technologií a služeb z oboru bezpečnosti, obrany a ochrany. Vystavovatelům obou veletrhů přináší termínové spojení významné rozšíření portfolia návštěvníků.

K největším vystavovatelům veletrhu PYROS/ISET 2013 patří Továrna hasící techniky Polička, Deva-FM Frýdek Místek, Pramacom Praha, Agrotec Hustopeče, Gumotex Břeclav, Deconta Stehelčeves, Nordstahl Praha, Miele a další. Kromě tradičních vystavovatelů se představí také nové firmy z Česka i zahraničí.

Na veletrzích uvidíte zajímavé exponáty a novinky v požární a bezpečnostní technice.

– Zařízení pro testování tepelné odolnosti zásahových oděvů na figuríně Thermo–Man® poprvé v České republice – DEVA F– M, DuPont™

– Ošetření zásahových oděvů v prádelenské technice Miele – Doneste si své zásahové oděvy a vyzkoušejte jejich ošetření!

– Oficiální českou premiéru nové hasičské zásahové přilby Dräger HPS 7000

– Hasičská vozidla firem THT Polička a WISS CZECH

– Hasičské zásahové termokamery firem TMV SS a DRÄGER

– Funkční, termoregulační a nehořlavé prádlo firmy SINTEX

– Vyprošťovací techniku firmy NORDSTAHL

– Speciální svítilny firmy MIPESA

– Pavoučí čerpadla firmy JaGa… a mnoho dalších.

Kvalitní doprovodný program

Návštěvníci z řad dobrovolných hasičů i veřejnosti se mohou těšit také na speciální akce prezentující práci všech složek Integrovaného záchranného systému, tj. zásahy při požárech, dopravních nehodách i v bezpečnostně rizikových situacích.

Více informací a předregistraci se slevou na vstupné naleznete ZDE.