Domů Dění v regionech Pasohlávky ot...

Pasohlávky otevírají největší aquapark ve střední Evropě

0

Pasohlávky otevřou od 1. srpna novou atrakci – největší aquapark ve střední Evropě Aqualand Moravia Pasohlávky s unikátní čtyřicetistupňovou termální vodou. Obří aquapark leží jen deset minut autem od Mikulova u hlavní silnice 1/52 z Brna na Vídeň. Kromě tobogánů a termálních koupelí nabídne návštěvníkům i nádherný výhled na Pálavské vrchy.

Turisté se tak můžou v Pasohlávkách od začátku srpna okoupat v termálních bazénech, zaplavat si nebo se povozit na skluzavkách a následně si prohlédnou historické centrum Mikulova a ochutnat vynikající moravská vína.

Základní celodenní vstupné do Aqualandu Moravia je 490 Kč pro dospělého, 390 Kč pro dítě nad 140 cm, 290 Kč pro dítě do 140 cm, děti do 90 cm mají vstup zdarma.

S dvaceti vnějšími i vnitřními tobogány a skluzavkami, dvanácti bazény s vodními atrakcemi různého druhu, dvěmi restauracemi a čtyřmi bary je aquapark v Pasohlávkách tím nejmodernějším zábavním parkem s celoročním provozem v České republice.

Areál AQUALAND MORAVIA vznikl realizací projektu „Výstavba komplexu Moravia THERMAL“, který byl spolufinancován Evropskou Unií, jako strategický projekt v oblasti cestovního ruchu Jihomoravského kraje.