Domů Dění v regionech Ples VUT obsa...

Ples VUT obsadil 3. místo ve Výročních cenách České eventové asociace

Tradiční Ples VUT s podtitulem Když technika tančí pod hvězdami získal 3. místo v soutěži Výroční ceny České eventové asociace 2019. Ples, který navštívilo 3 600 lidí, zaujal odbornou porotu v kategorii B2E – akce pro zaměstnance. První místo získal Mercedes Benz a druhé ČSOB. VUT bylo v této kategorii eventů jediným zástupcem veřejné sféry.

Ocenění v pražském DOXu 9. dubna 2019 převzala projektová manažerka plesu Anna Kruljacová spolu s Irenou Ryglovou za Nejlepší prostor (pronájem veletržních hal a sálů na Veletrhy Brno), který akci do soutěže přihlásil.

„Ples VUT je studentský projekt, kde v praxi využíváme, co jsme se naučili ve škole a můžeme vše přímo aplikovat, jako jsou například znalosti z projektového řízení, architektury nebo elektrotechniky. Studenti jsou zodpovědní za organizaci, marketing, sponzoring, logistiku, technické zabezpečení, vymýšlení hlavního i doprovodného programu až po samotnou realizaci,“ uvedla Anna Kruljacová. Na loňském ročníku plesu se podílelo přibližně osm desítek studentů napříč fakultami brněnské techniky.

Další ročník tradičního Plesu VUT se uskuteční na brněnském výstavišti v pátek 6. prosince 2019 a připomene letošní 120. výročí univerzity.