Domů Dění v regionech Seznam.cz zvý...

Seznam.cz zvýší kvalifikaci studentů v Jihomoravském kraji

0

Seznam.cz startoval přihlašování do soutěže s názvem Sklik studentská kampaň, jejíž součástí budou přednášky a workshopy na centrále v Praze, ale i na pobočce Jihomoravského kraje. Přihlásit se mohou všichni studenti vysokých škol, kteří mají zájem o online marketing a chuť naučit se pracovat s reklamním systémem Sklik. Týmy dostanou k dispozici kredit a sami si zvolí klienta, kterému kampaň povedou. Účastníci kampaně si zvýší kvalifikaci a ti nejlepší získají placenou stáž v Seznam.cz, díky které budou snadno zaměstnatelní v perspektivním oboru. 

 „O uplatnění v oboru internetové reklamy dnes přemýšlí spousta studentů. Potíž je v tom, že se mimo hlavní město málokdy dostanou k reálné praxi a těžko pak shánějí zaměstnání s prakticky nulovou zkušeností. Proto spouštíme Sklik studentskou kampaň. Přihlášení studenti od nás dostanou kredit čtyři tisíce korun. Podle svého zvážení jej pak investují do PPC reklamy, kterou pro svého vlastního klienta vytvoří,“ vysvětluje Petra Fuksová, manažerka oddělení Sklik a garantka projektu, a doplňuje, že „součástí jsou také teoretické školení, workshopy a osobní konzultace, které zajistí zkušení zaměstnanci Skliku. Individuální mentoring ocení studenti i v Jihomoravském kraji, kde jim budeme k dispozici na místní pobočce Seznam.cz v Brně. Kromě Prahy pak budeme také v Ostravě, Plzni, Pardubicích, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Liberci, Zlíně a Olomouci“.

Jak se zapojit?04

Týmy i jednotlivci z vysokých škol se mohou přihlásit prostřednictvím nově spuštěných stránek studentskakampan.sklik.cz od 1. do 15. února. Do soutěžní kampaně si sami najdou vlastního klienta, s čímž, jak potvrzuje Petra Fuksová, studenti problém rozhodně nemívají. „Spousta obchodně a marketingově smýšlejících studentů totiž už během vysoké školy testuje nějaký vlastní projekt. Proto čekáme, že si reklamu vyzkouší přímo na svém byznysu, ale i na rodinných podnicích, nebo u firem svých známých. Podmínkou však je, aby u nás vybraný klient aktuálně neinzeroval.“

O co se soutěží?

Kromě toho, že svou účastí v Sklik studentské kampani zvýší studenti svou kvalifikaci, tak mohou vyhrát i věcné ceny nebo vstupenky na konference. Nejúspěšnější tým se může těšit na výhru v podobě měsíční placené stáže v Seznam.cz, a to buď přímo v Brně na pobočce, nebo přímo na centrále v Praze.