Domů Dění v regionech Vyšel nový ti...

Vyšel nový tištěný celoroční Kalendář s výběrem TOP akcí v Krkonoších

0

Kdy a kam se vydat mezi horaly za zábavou? Jak se orientovat v nepřeberné nabídce pořadů a akcí v Krkonoších, které mnohdy splývají do stejných časových termínů? Zorientovat se pomůže nový kalendář s nejlepšími Krkonošskými akcemi.

Pro snadnější orientaci vydal Svazek Krkonoše přehled tradičně pořádaných kulturních, sportovních a společenských akcí v tzv. Kalendáři. Jsou uvedeny bez data, ale s internetovými odkazy na jednotlivé pořadatele. „V klidu u počítače se s nabídkou můžete sami seznámit. Kalendář vznikl ve spolupráci s krkonošskými informačními centry, městy a obcemi. Vytvořili jsme materiál zahrnující typické krkonošské události, které se konají pravidelně každý rok, a nabízejí bohatý zážitek místním i turistům, dětem i dospělým. Tištěný leták bude v průběhu prosince k dostání zdarma v krkonošských informačních centrech,“ doplňuje Alena Jahodová ze Svazku Krkonoše.

Svazek současně nechal vytisknout kapesní kalendáříček na rok 2019 (nejen pro sběratele). Pro letošní rok 2018 byl s obrázkem Sněžky v zimě, pro nadcházející rok zobrazuje panorama hor v kombinaci s postavičkami z Pohádkových Krkonoš, kam patří nejenom Krakonoš, ale i jeho sojka, Pan lesní a slečna Hančí

Kalendář kulturních, sportovních a společenských událostí, připravovaných na každý nadcházející rok, vzniká vždy ve spolupráci s krkonošskými informačními centry Krkonoš. Pro zveřejnění propagované události je možné kontaktovat zpracovatele – Regionální turistické informační centrum Krkonoše, Vrchlabí: info@krkonose.eu.

V elektronickém formátu je kalendář k dispozici na webových stránkách www.krkonose.eu.