Domů Ekonomika Dámy na tahu ...

Dámy na tahu – networkingový večer pro ženy

0

Dámy na tahu, tak se jmenuje networkingový večer pro všechny ženy ze světa bussinesu. Připravovaná akce má nejen seznámit a podpořit podnikání žen, má také pobavit, ale hlavně – přispět na dobrou věc. Výtěžek z celé akce bude totiž věnován Nadačnímu fondu Modrý hroch, který pomáhá dětem po těžkých úrazech.

Večer se uskuteční v pátek 29.11.2013 od 18.30 v Design hotelu NOEM ARCH v Brně. Partnerem celé akce je i vydavatel Moravského hospodářství společnost Magnus Regio.

Řízený networking povede Michal Hrubý, oblastní ředitel Bussines for breakfast. V průběhu večera zazpívá držitel Ceny Thálie Dušan Vitázek z Městského divadla v Brně a Monika Bagárová – finalistka Superstar, představí se mladá módní návrhářka Veronika Procházková a na vysokých podpatcích zatančí slečny z Tanečního centra Fénix. Večerem bude provázet Renata Růžová z rádia Kiss Hády. Připraven bude raut, degustace vína a sponzorské dárkové balíčky. Výtěžek z prodeje těchto balíčků bude opět předán Nadačnímu fondu Modrý hroch.

Základní cena vstupenky je 500 Kč. Na účet nadace však můžete zaslat libovolnou vyšší částku. Vaše cena = Váš příspěvek. Kapacita lístků je omezená. Vstupenky objednávejte na vstupenky@damynatahu.cz nebo na tel. 721 222 649. Na vstupenku je možnost vystavit darovací smlouvu. Darujte vstupenku svým obchodním partnerkám jako poděkování – budou se blížit Vánoce.

Akci pořádá pro Nadační fond Modrý hroch Lucie Šimůnková, studentka Střední školy uměleckomanažerské v rámci své maturitní práce.

Těšíme se na Vás!

Žádné komentáře

Napište komentář