Domů Ekonomika Seznam techni...

Seznam technických škol v moravských okresech

JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Okres Blansko

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Blansko

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště – Masarykova škola práce,Letovice

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště André Citroëna, Boskovice

Střední průmyslová škola, Jedovnice

Střední škola uměleckoprůmyslová a technická, Velké Opatovice

Okres Brno – město

Integrovaná střední škola – Centrum odborné přípravy, Brno – Černovice Integrovaná střední škola automobilní, Brno – Královo Pole Střední odborná škola a Střední učiliště stavební, Brno – Bosonohy Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a elektrotechnické, Brno – Líšeň Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická, Brno – Veveří Střední průmyslová škola elektrotechnická, Brno – Veveří Střední průmyslová škola stavební, Brno – Černá Pole Střední škola polytechnická, Brno – Štýřice

Okres Brno – venkov Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kuřim * Integrovaná střední škola, Sokolnice Střední odborná škola a Střední odborné učiliště dopravní a mechanizační, Ivančice

Okres Břeclav

Střední odborná škola průmyslová Edvarda Beneše a Střední odborné učiliště, Břeclav Soukromá střední průmyslová škola CULTUS, Břeclav * Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hustopeče Soukromá střední odborná škola, Břeclav * Střední odborné učiliště, Mikulov

Okres Hodonín Střední odborná škola, Strážnice Střední odborná škola průmyslová a umělecká, Hodonín Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Veselí nad Moravou Střední odborná škola a Střední odborné učiliště automobilní, Kyjov Integrovaná střední škola, Hodonín Střední odborné učiliště, Kyjov

Okres Vyškov Integrovaná střední škola, Slavkov u Brna Střední odborná škola a střední odborné učiliště, Vyškov Okres Znojmo Střední odborná škola Podyjí, Znojmo * Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo * Střední odborná škola obchodní a Střední odborné učiliště řemesel, Moravský Krumlov Střední odborná škola technická a Střední odborné učiliště, Znojmo KRAJ VYSOČINA

Okres Havlíčkův Brod Střední odborná škola uměleckoprůmyslová, Světlá nad Sázavou Střední odborná škola, Ledeč nad Sázavou Střední odborné učiliště technické, Chotěboř Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod

Okres Jihlava Střední průmyslová škola, Jihlava Střední škola automobilní, Jihlava Střední škola stavební, Jihlava Střední škola technická, Jihlava

Okres Pelhřimov Střední škola Kamenice nad Lipou, Kamenice nad Lipou Česká zemědělská akademie, Humpolec Střední škola Pelhřimov, Pelhřimov

Okres Třebíč Střední průmyslová škola, Třebíč Střední škola řemesel, Třebíč Střední škola stavební, Třebíč Střední škola řemesel a služeb, Moravské Budějovice

Okres Žďár nad Sázavou Střední odborná škola, Nové Město na Moravě Střední škola technická, Žďár nad Sázavou Střední odborná škola zemědělsko-technická, Bystřice nad Pernštejnem Střední průmyslová škola, Žďár nad Sázavou Střední škola řemesel a služeb, Velké Meziříčí Střední odborné učiliště Jana Tiraye, Velká Bíteš, zřizovatel: obec

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Okres Bruntál

Střední průmyslová škola, Bruntál¨ Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání, Krnov Střední škola průmyslová, Krnov Střední škola Rýmařov, Rýmařov Střední škola řemesel, Bruntál Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice

Okres Frýdek – Místek

Střední průmyslová škola, Frýdek-Místek Střední škola strojírenská a dopravní, Frýdek-Místek Střední škola zemědělská a lesnická, Frýdek-Místek Soukromá střední škola Třinec, Třinec Střední odborná škola a Střední odborné učiliště podnikání a služeb, Jablunkov Střední škola elektrostavební a dřevozpracující, Frýdek-Místek

Okres Karviná

Střední průmyslová škola, Karviná Střední průmyslová škola elektrotechnická, Havířov Střední průmyslová škola stavební, Havířov Střední škola technických oborů, Havířov – Šumbark Střední odborné učiliště Baron School, Havířov * Středí odborné učiliště Dakol, Petrovice u Karviné * Střední škola Bohumín, Bohumín Střední škola Havířov – Šumbark, Havířov – Šumbark Střední škola techniky a služeb, Karviná Střední škola řemesel a služeb, Havířov

Okres Nový Jičín

Střední průmyslová škola elektrotechniky, informatiky a řemesel,Frenštát pod Radhoštěm Střední škola Šenov u Nového Jičína, Šenov u nového Jičína Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kopřivnice

Okres Opava Střední průmyslová škola stavební, Opava Střední škola průmyslová a umělecká, Opava Střední škola technická, Opava Střední škola Vítkov – Podhradí , Vítkov Střední odborné učiliště stavební, Opava

Okres Ostrava

Vítkovická Střední průmyslová škola a Gymnázium, Ostrava – Hrabůvka * RB Střední odborné učiliště autoopravárenské, Ostrava – Vítkovice * Střední odborná škola dopravní a Střední odborné učiliště, Ostrava – Vítkovice´ Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Moravská Ostrava Střední průmyslová škola, Ostrava – Vítkovice Střední průmyslová škola stavební, Ostrava – Zábřeh Střední škola elektrotechnická, Moravská Ostrava Střední škola Ostrava – Kunčice, Ostrava – Kunčice Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava – Zábřeh

OLOMOUCKÝ KRAJ

Okres Jeseník Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník¨ Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské, Horní Heřmanice Odborné učiliště Lipová-lázně

Okres Olomouc

Střední průmyslová škola, Uničov Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc Střední průmyslová škola elektrotechnická, Olomouc Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Uničov Střední škola polytechnická, Olomouc Střední škola stavební – Horstav, Olomouc Střední škola stavební a podnikatelská, Horka nad Moravou Střední škola technická a obchodní, Olomouc Střední odborné učiliště, Litovel Střední odborné učiliště strojírenské a lesnické, Šternberk

Okres Prostějov

Švehlova střední škola, Prostějov Střední odborná škola průmyslová a Střední odborné učiliště strojírenské, Prostějov Střední škola automobilní, Prostějov * Střední odborné učiliště stavební, Prostějov

Okres Přerov

Střední průmyslová škola, Hranice Střední průmyslová škola, Přerov Střední průmyslová škola stavební, Lipník nad Bečvou Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou Střední škola technická, Přerov

Okres Šumperk

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Šumperk Střední odborná škola železniční, stavební a památkové péče a Střední odborné učiliště, Šumperk Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice Střední průmyslová škola, Šumperk Střední škola automobilní, Zábřeh Střední škola technická, Mohelnice

ZLÍNSKÝ KRAJ

Okres Kroměříž

Střední odborná škola, Holešov Střední škola – Centrum odborné přípravy, Kroměříž

Okres Uherské Hradiště

Střední odborná škola technická, Uherské Hradiště Střední průmyslová škola, Uherský Brod Střední škola Mesit, Uherské Hradiště * Střední škola průmyslová a hotelová, Uherské Hradiště Střední odborné učiliště, Uherský Brod Střední škola – Centrum odborné přípravy technické , Uherský Brod Střední škola letecká, Kunovice *

Okres Vsetín

Střední odborná škola Josefa Sousedíka, Vsetín Střední průmyslová škola stavební, Valašské Meziříčí Střední průmyslová škola strojnická, Vsetín Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel, Rožnov pod Radhoštěm Integrovaná střední škola – Centrum odborné přípravy, Valašské Meziříčí Odborné učiliště, Kelč

Okres Zlín

Střední odborná škola, Otrokovice Střední odborná škola, Slavičín Střední průmyslová škola, Otrokovice Střední průmyslová škola polytechnická – Centrum přípravy, Zlín Střední průmyslová škola, Zlín Střední škola obchodně technická, Zlín * Střední odborné učiliště, Valašské Klobouky

* soukromý zřizovatel

Zdroj: www.atlasskolstvi.cz

Žádné komentáře

Napište komentář

Doplňte správně hádanku *