Domů IT a e-Government Města a obce ...

Města a obce se opět mohou hlásit do soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a služby

0

Do 21. ročníku soutěže Zlatý erb, v níž se hodnotí nejlepší webové stránky měst a obcí a jejich elektronické služby, se mohou od pondělí 19. listopadu hlásit města a obce ze Zlínského kraje. Krajské kolo soutěže pořádá spolek Český zavináč ve spolupráci se Zlínským krajem. Cílem je podpořit a ocenit snahu měst a obcí o modernizaci jejich elektronické komunikace s občany.

Přihlásit se do soutěže bude možno na stránkách www.zlatyerb.cz, a to až do pátku 18. ledna 2019, 14:00 hodin. V pondělí 21. ledna bude zahájeno hlasování krajských porot a v průběhu února a března pak proběhnou slavnostní vyhlášení výsledků krajských kol. Soutěž vyvrcholí vyhlášením výsledků celostátního kola v Hradci Králové v pondělí 1. dubna 2019.

Soutěž je tedy organizována dvoustupňově, v krajských kolech a v následném kole celostátním. V krajských kolech se soutěží ve třech kategoriích: Nejlepší webové stránky města (včetně magistrátů, městských částí a obvodů), Nejlepší webové stránky obce (včetně městysů) a Smart city a nejlepší elektronická služba.

Přihlašovací formulář a propozice soutěže jsou k dispozici na www.zlatyerb.cz