Domů Koš Módní návrhář...

Módní návrhářka představí česká města

0

Na veletrhu cestovního ruchu REGIONTOUR / GO 2013 představí tuto sobotu módní návrhářka Marie Zelená originálním způsobem třináct českých měst a hlavní město Slovenska Bratislavu.

„Představujeme netradičním a uměleckým způsobem Českou republiku, hlavní město Prahu a ostatní města a kraje České země, a také za Slovenskou republiku hlavní město Bratislavu, jejich velké kulturní a přírodní bohatství, tradici a bohatou historii. Současně také připomínáme významné osobnosti českého národa z hudebního, výtvarného, sochařského a jiného umění, a také poselství našich předků, kteří výrazně ovlivnili dějiny našeho národa,“ uvedla návrhářka Marie Zelená, která pořádá autorské přehlídky převážně tematických i večerních luxusních modelů, kterými chce diváky pohladit na duši.

Tentokrát návrhářka představí prostřednictvím originálních symbolických modelů, obrazů, hudebního doprovodu a speciálních choreografií jednotlivá města a památky české země, národní hrdosti a sounáležitosti. Marie Zelená navrhla pro každé město šaty s použitím heraldického znaku nebo vlajky města. Že může návrhářka na šaty znak každého města použít, ji povolili přímo primátoři a starostové poté, co jim své modely předvedla. Pro každé město nechala Marie Zelená v Jabloneckých bižuteriích navíc vytvořit speciální zlatou nebo stříbrnou štrasovou korunku, která znázorňuje stavební dominantu nebo památku daného města.

Při představení na podiu bude použita velká projekce, na které bude představen znak a vlajka města, logo města a fotografie městských částí nebo památek. Celé představení bude doprovázet hudba významných českých hudebních skladatelů a také promluvy s důležitými informacemi o městech.

PŘEDSTAVOVANÁ MĚSTA

hlavní město České republiky – PRAHA

hlavní město Slovenské republiky – BRATISLAVA

město KARLOVY VARY

město PLZEŇ

město OSTRAVA

město OLOMOUC

město ÚSTÍ NAD LABEM

město HRADEC KRÁLOVÉ

město TÁBOR

město PŘEROV

město NOVÝ BYDŽOV

město MORAVSKÁ TŘEBOVÁ

město KROMĚŘÍŽ

obec OSTROŽSKÁ NOVÁ VES ( rodná obec Marie Zelené)