Domů Kultura a zábava Brno Open 201...

Brno Open 2015: Jihomoravské metropole v březnu přivítá světové tanečníky

0
Brno Open 2015

O víkendu mezi 20. a 22. březnem bude hostit Brno již XIII. ročník světově významné akce Brno Open! Od prvního roku  si akce udržuje vysoký světový standard a tím se zařadila mezi nejvýznamnější světové soutěže tanečního sportu.

V Brně jsme již viděli 32 mistrů světa a celkem 9 450 párů z celého světa. V tomto ročníku očekáváme více než 700 párů  z více než 30 zemí, včetně Kanady, Brazílie, Austrálie, Japonska a Honk Kongu a porotce ze 14 zemí. Připraveno je celkem 17 soutěží všech věkových kategorií ve standardních a latinskoamerických tancích a ve všech se bude soutěžit o body do světových žebříčků.

Akce se koná pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška, primátora statutárního města Brna Petra Vokřála, děkana Fakultu sportovních studií Masarykovy univerzity Jiřího Nykodýma, starosty města Újezd u Brna Jana Hradila.

Akci hostí nejmodernější sportovní hala u nás – hala univerzitního kampusu Masarykovy univerzity v Brně – Bohunicích. Každý den ji naplní více než 1000 diváků.

Dlouholetá snaha o vytvoření přátelského a objektivního prostředí pro taneční páry, špičková organizace, vysoká bodová bonifikace, peněžité odměny a zajímavé ceny jsou samozřejmě lákadlem nejen pro špičkové taneční páry, ale celou taneční komunitu.

Finálové souboje divákům přinese i Česká televize.

Více informaci o soutěži a programu najdete ZDE.