Domů Kultura a zábava Z vinařského ...

Z vinařského plesu odjedete novým autem

0

Přestože se bude Vinařský ples konat teprve potřetí, a to v pátek 18. února, řadí se k nejvyhledávanějším plesům. Za krátkou dobu působení si získal velké množství příznivců nejen mezi milovníky vína. Ples se z Vlčnova přestěhoval do větších prostor sportovní haly v Hluku, kde bude dostatek místa pro taneční kreace všeho druhu, neboť pod nohy bude hrát hned několik žánrů.

HLUK – Opět přijedou oblíbení Kumpánovi muzikanti, také dechová hudba Túfaranka, taneční skupina Classic, country kapela Western a hned tři cimbálové muziky Jana Minkse, Grajcar a Strýci.

Pořadatelé z občanského sdružení Koštýř zajistili nejen příboj výborné muziky, neopomněli ani na vinný raut čítající sedmdesát vzorků mladých i archivních vín, z nichž je jedno zajímavější než druhé.

Stalo se již tradicí, že mezi největší zajímavosti kromě hudebních a vinných bonbonků jistě patří velkolepá tombola. Po briliantech ve sklenicích s vínem letos na návštěvníky kromě velmi vzácné kolekce výběrového vína od vinařství Zlomek & Vávra čeká také osobní automobil Citroen C1.