Domů Kultura a zábava Založte si bl...

Založte si blog na Moravském hospodářství zdarma

0

Moravské hospodářství vám nabízí prostor pro Váš blog zdarma. V případě, že máte zájem o založení osobního účtu, napište svoji žádost na adresu: v.hrda@magnusregio.cz. Obratem Vám založíme blog a zašleme přihlašovací údaje. Pak už bude jen na Vás, jak bude Vaše stránka žít. Plné znění podmínek pro blogování naleznete zde.

Plné znění podmínek pro využívání blogu na stránkách www.moravskehospodarstvi.cz

1.1.Poskytovatelem služby je společnost Magnus regio s.r.o. zapsaná OR KS v Brně, odd. C, vložka 62750 (dále „Poskytovatel“).

1.2.Objednatelem je fyzická osoba, která zažádá o založení blogerského účtu.

1.3.Rozhodnuti o poskytování blogu na www.moravskehospodarstvi.cz neřídí jasně daným pravidlem a není vymahatelné.

1.4.Poskytovatel si vyhrazuje právo blog či příspěvky zrušit, v případě porušení obecných pravidel blogováni smazat nenávratně data. Co je porušení obecných pravidel rozhoduje poskytovatel.

1.5.Vztah mezi Objednatelem a Poskytovatelem vzniká na základě žádosti o založení blogerského účtu a následného zaslání přístupových údajů. Vztah zaniká na základě písemné žádosti doručené na adresu (poštovní nebo elektronickou) nebo rozhodnutím Poskytovatele po opakovaném upozornění na porušování podmínek (třikrát).

1.6.Objednatel se zaručuje umisťovat na blog takové informace a data, která nebudou v rozporu s legislativou ČR, porušovat autorská práva, nebo jiná práva třetích stran, dále nebudou jakkoliv kazit dobré jméno poskytovatele a nebudou narušovat obecné zásady etiky.

1.7.Objednatel bere na vědomí, že je mu poskytován prostor pro blog zdarma a že nemá nárok na služby obvyklé komerční placené prezentace. V případě, že poskytovatel rozhodne, že příspěvek má rysy PR prezentace, vyhrazuje si právo takový příspěvek zrušit a upozornit na to Objednatele.

1.8.Ochrana osobních údajů je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

1.9.Objednatel souhlasí se zpracováním následujících osobních údajů: jméno, příjmení, adresa, adresa elektronické pošty Objednatele, IP adresa Objednatele. Poskytovatel se zavazuje, že osobní údaje bude využívat pouze pro účely poskytování blogu.

1.10. Poskytovatel si vyhrazuje právo na využití informací poskytnuté Objednatelem pro redakční potřeby Moravského hospodářství.

Magda Slaninová,

jednatelka Magnus regio s.r.o.

Žádné komentáře

Napište komentář