Domů Reklamní články EmbaxPrint sl...

EmbaxPrint slaví kulatiny, je tu 30. ročník

0

Na brněnském výstavišti se od 27. února do 2. března uskuteční již 30. ročník Mezinárodního veletrhu obalů a tisku EmbaxPrint. Jedná se o jediný veletrh svého oboru v České republice a je ideálním místem pro předvedení technologických inovací a řešení.

Prezentace významných firem v oboru

Veletrhu se nově zúčastní firmy Deufol, PEBAL, Reelton, AuLea či Techni Trade. Poprvé na veletrhu v České republice se představí CGP Coating Innovation. Zastupovat ji bude firma Packung, která nabízí kompletní servis a sortiment v obalovém průmyslu.

Do Brna míří jedna z největších polských firem v tiskařském oboru – INTERDRUCK. Pyšní se nejen moderní a ekologickou výrobou, ale také využíváním nejaktuálnějších trendů. Řadu významných dodavatelů balicích technologií zastoupí firma Arcon Machinery. Pro představení svého portfolia si veletrh EmbaxPrint vybralo rovněž mnoho významných čínských firem, například Dragon Foils Limited.

Vrací se Packaging Live

Na EmbaxPrint se opět vrací projekt Packaging Live. „Zájemci se podívají na moderní proces balení pečiva za využití robotů, nových průmyslových tiskáren a dalších obalových technologií,“ říká Michaela Zachová z agentury EQUICom, která projekt organizuje. Generálním partnerem se stala společnost TECHNOLOGY zabývající se kompletní technologie balení pro potravinářský sektor. Celá linka nabízí zajímavou podívanou na kompletní proces od balení přes značení, manipulaci až po paletizaci výrobků. Navíc nebude chybět ani oblíbená ochutnávka prémiového pečiva Breadway, které se stalo produktem letošního balení. Představí se další partneři projektu. Průmyslové roboty vystaví FANUC Czech, produkční digitální technologie pak ONDRÁŠEK INK-JET SYSTÉM.

Ocenění Zlatý EmbaxPrint 2018

Špičkové veletržní exponáty a novinky si mohou z Brna odnést ocenění Zlatý EmbaxPrint. „V letošním roce došlo po delší době k osamostatnění ocenění od souběžně probíhající Zlaté SALIMY. Celkem se bude soutěžit v pěti kategoriích – zpracovatelské stroje, průmyslové značení, inovace, ekologický přínos a obaly, design, marketing,“ jmenuje manažer projektu Dušan Pelikán. Výsledky budou vyhlášeny na slavnostním večeru 27. února. Oceněné exponáty budou následně označeny a vystaveny, takže si je návštěvníci mohou prohlédnout.

Více informací najdete na www.embaxprint.cz.

JGZ_1000