Domů Reklamní články Komunální aut...

Komunální auto městem oblíbené

0

Potřebujete vyřešit potřeby, od sběru odpadu, čistění komunikací až po obsluhu kontejnerů? Města ho milují, je ekologický, výkonný, snadno ovladatelný a všestranný. Respektuje obyvatele a životní prostředí, je vozidlem roku 2016. Poznejte Eurocargo, které je vhodné pro technické služby měst a obcí. Eurocargo je jediným nákladním vozidlem v kategorii Euro VI využívající jednoduchou technologii dodatečné úpravy spalin, systém HI – SCR s pasivním filtrem pevných částic. Dosažením 97% snížení oxidů dusíku znamená, že vozidlo plní standardy bez použití EGR (recirkulace spalin).

 V současné době existuje přes 11 000 verzí daných kombinací různých variant a tak lze vozidlo přizpůsobit přesně ke konkrétnímu používání vozidla. Díky vysoce přizpůsobitelnému podvozku je usnadněna instalace různých nástaveb, valníků, sklopek či koreb pro sběr odpadu. Ergonomicky uzpůsobené místo řidiče umožňuje optimální viditelnost z kabiny, která spolu se snadnou ovladatelností a průměrem otáčení menším než 11 m, výrazně ulehčuje pohyb v úzkých ulicích měst. Pro potřeby zametání a čištění komunikací Eurocargo nabízí řešení pro snadnou instalaci těla zametacího stroje. V rámci tohoto specifického řešení jsou přemístěny postranní komponenty za kabinu tak, aby instalace zametací nástavby byla co nejjednodušší. Volba stálého převodu umožňuje pohodlné zametání při optimálních otáčkách motoru. Eurocargo je také ideálním vozem pro provádění údržby silnic a je uzpůsobeno pro instalaci hydraulického nakládacího jeřábu za kabinu spolu s valníkovou, sklápěcí nástavbou nebo nosičem kontejnerů. Kabina obsluhy je určena pro přepravu až 6 osob plus řidič a to včetně nástrojů a vybavení. Pro náročnější podmínky IVECO nabízí verze s pohonem všech čtyř kol, a to z něj dělá ideální řešení pro zimní údržbu. Verze 4×4 má trvalý pohon obou náprav s uzávěrkami diferenciálů, čímž je zajištěna ideální trakce na sněhu nebo náledí. Služby zimní údržby ocení ošetření přípravkem Tectyl, který chrání exponovaná místa podvozku před nežádoucími účinky nemrznoucích prostředků. Kompaktní rozměry a vysoké užitečné zatížení jsou ideální vlastnosti pro svoz a manipulaci s kontejnery. Specifickými vlastnostmi natahováku kontejnerů je rozsah rozvorů nebo zadní vzduchové odpružení, které umožňuje snížit zadní část vozidla pro snadné naložení a vyložení kontejneru.

Motory řady Eurocargo jsou naftové čtyřválcové motory Tector 5 – 4,5 litru a šestiválcové motory Tector 7 – 6,7 litru. Vybírat lze ze sedmi jmenovitých výkonu od 160 do 320 hp s maximálním krouticím momentem 1 100 Nm. Motor CNG je k dispozici také a generuje kroutící moment 750 Nm a dodává výkon 210 hp. Vedle motorů Eurocargo nabízí i širokou škálu převodovek od manuálních 6ti a 9ti rychlostních, přes automatizované 6ti a 12ti stupňové až po automatické převodovky ALLISON. Tím umožňuje optimalizaci celého hnacího agregátu podle konkrétních podmínek provozu vozidla.

Využijte akčních nabídek společnosti AGROTEC a nechte si nezávazně vypracovat nabídku přesně podle vaší konfigurace. S portfoliem vozidel od rychlé a kompaktní městské dodávky po speciální těžké aplikace či nejnověji zemědělský šestikolový traktor s nosičem výměnných nástaveb, máme pro vás vždy nejvhodnější řešení v oblasti transportu. S nejširší řadou vozidel na alternativní pohon může být vaše podnikání rovněž šetrné k životnímu prostředí. Díky našim mnohaletým zkušenostem založených na úzké spolupráci s našimi partnery a zákazníky a nejširší dealerské síti na Moravě se můžete spolehnout, že v nás najdete spolehlivého partnera pro rozvoj a udržitelnost vašeho podnikání. Mimo prodeje a servisu vozidel nabízíme rovněž možnost pronájmu nákladních, užitkových nebo vícemístných osobních vozidel více na stránkách agrotectrucks.cz.

A9RA322

A9RA318

A9RA31E

A9RA31C

A9RA31A

20919846406_a0d4c9edf5_o 20325054993_a9e8bbae70_o