Domů Reklamní články Na jubilejním...

Na jubilejním EmbaxPrintu se představí přední firmy z oboru

0

Společně s mezinárodními potravinářskými veletrhy se na brněnském výstavišti od 27. února do 2. března uskuteční také Mezinárodní veletrh obalů a tisku EmbaxPrint. Letos oslaví tento veletrh již svůj 30. ročník, čímž potvrzuje svou přední pozici v oboru.

 

EmbaxPrint je ideálním místem pro předvedení technologických inovací a řešení. O významu svědčí i narůstající zájem vystavovatelů, a to nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Nově se veletrhu zúčastní firmy Deufol, PEBAL, Reelton či Techni Trade. Techniku pro navíjení, odvíjení a řezání materiálu představí na veletrhu firma Golpretech. Veletrh zaujal i zahraniční firmy – poprvé například OPAX a INTERDRUK z Polska, CGP Coating Inovation z Francie nebo slovenskou firmu Korekt Plus. Další slovenská firma AuLea přiveze na veletrh materiál X board print, který výborně plní požadavky pro 3D konstrukce. Prezentovat se dále budou také firmy Arcon Machinery, Ondrášek Ink-Jet Systém, Nedpak, Velteko nebo Nomatech. Návštěvníci tak získají komplexní přehled o novinkách v obalovém i tiskařském průmyslu.

Chybět nebude ani atraktivní doprovodný program, ať už v podobě konference Asociace českého papírenského průmyslu nebo konference Obaly pro potraviny a kosmetiku. Vrátí se také projekt Packaging Live, který představí moderní balicí linku v praxi.

Podrobné informace najdete na www.embaxprint.cz. foto2

JGZ_0944-min