Domů Aktuálně Já, hasič: př...

Já, hasič: přihlaste své fotografie do soutěže

0

Zachytili jste záběry hasičů při zásahu, na kulturní akci či hasičské soutěži? Doprovodná FOTOSOUTĚŽ PRO VEŘEJNOST „Já, hasič“ je tu právě pro Vás. Pošlete nám až tři snímky s hasičskou tématikou a vyhrajte voucher v hodnotě 10.000 korun od společnosti NIKON.

Od čtvrtka 15. března 2012 je spuštěna doprovodná fotosoutěž „Já hasič“ k RWE soutěži DOBROVOLNÍ HASIČI ROKU 2012, do které se mohou zapojit profesionální i amatérští fotografové.

Do fotosoutěže se může přihlásit každý, kdo vyfotil dobrovolné nebo profesionální hasiče při jejich práci nebo běžném životě. Snímky mohou zachycovat zásahy u požárů nebo při haváriích, ale také momenty z hasičských soutěží nebo cvičení. Máte krásné fotky z hasičského plesu nebo z přednášky o požární ochraně? I ty můžete do soutěže přihlásit. Prostudujte si přesná pravidla.

Do soutěže se přijímají snímky prostřednictvím elektronického formuláře. Zároveň jsou odeslány na adresu pořadatele v elektronické podobě na CD nosiči v jejich plné kvalitě a rozlišení definovaném v přihlašovacím formuláři. Snímky jiné než v digitální podobě nebudou do soutěže přijímány.

• Adresa pořadatele: Magnus Regio, s. r. o., Dvořákova 14, Brno 602 00.

• Obálka bude opatřena heslem „FOTOSOUTĚŽ“.

Zúčastnit se a vyhrát může každý, soutěž je určena pro širokou veřejnost. Své snímky můžete zasílat až do 31. července 2012.

Vítěz soutěže získá voucher na odběr zboží značky NIKON v hodnotě 10 000 korun.

Soutěž je dvoukolová. Porota vybere 30 nejlepších fotografií, které budou od 10. září 2012 zveřejněny na webových stránkách www.moravskehospodarstvi.cz. Hlasováním pak veřejnost vybere absolutního vítěze, který obdrží voucher..
• Fotografie je možné zasílat od 15.3. do 31.7.2012.
• Veřejné hlasování proběhne od 10.9. do 5.10.2012.
• Vítěz získá voucher od společnosti Nikon v hodnotě 10 000 Kč.
• 30 nejlepších fotografií bude vystaveno na slavnostním vyhlášení a v Galerii Plamínek na Radlase.