Domů Soutěže Já, hasič: Př...

Já, hasič: Přihlaste své snímky do fotosoutěže

0

Již od 2. dubna je spuštěno přihlašování do fotosoutěže Já, hasič, která byla vyhlášena jako doprovodná akce k soutěži Dobrovolní hasiči roku 2013. Soutěž je určena jak amatérským tak profesionálním fotografům.

Do soutěže se přihlásíte pomocí přihlašovacího formuláře. Stačí vyplnit základní údaje a přihlásit můžete až tři fotografie. Tato doprovodná fotosoutěž se snaží rozšířit povědomí o dobrovolných hasičích, jejich práci a o hasičině obecně. Snímky tedy mohou zachycovat jak samotné zásahy u požárů, tak i jakékoli jiné činnosti, které hasiči v rámci své práce vykonávají. Přihlášeny mohou být i fotografie zachycující momenty z hasičských soutěží nebo cvičení, dále hasičské plesy či školení dětí o požární ochraně. Více informací najdete v pravidlech fotosoutěže.

Prvním krokem k přihlášení je vyplnění elektronického formuláře a vložení Vašich soutěžních fotek. Dále je nutné poslat všechny přihlášené fotografie na CD nosiči na adresu pořadatele v jejich plné kvalitě a rozlišení definovaném v přihlašovacím formuláři. Své snímky můžete zasílat až do 31. července 2013.

• Adresa pořadatele: Magnus Regio, s. r. o., Dvořákova 14, Brno 602 00.

• Obálka bude opatřena heslem „FOTOSOUTĚŽ“.

Ze všech přihlášených fotografií vybere odborná porota 30 nejlepších a o výherci pak následně rozhodne veřejnost svým hlasováním na stránkách www.dobrovolnihasiciroku.cz. Vítěz bude vyhlášen na slavnostním galavečeru v listopadu.

Žádné komentáře

Napište komentář