Domů Soutěže Tři „Kancly s...

Tři „Kancly snů“ se uchází o vaše hlasy

0
Kancl snů

A jsou tady. Moravské hospodářství vám představuje tři „nej“ kanceláře, které se utkají o hlasy Vás – čtenářů a titul „Kancl snů“! Aby finalisté prošli neúprosným sítem poroty, museli se blýsknout architektonickým řešením, které podtrhuje ducha firmy a je nejen vizuálně působivé, ale také účelné.

Hlasování skončilo 30. 6. 2015.

Předtím, než si představíme finalisty soutěže, dovolte nám ještě pár slov ke způsobu hlasování. Není to nic složitého. Na konci článku najdete anketní okénko. Označte v něm svého favorita, vyplňte bezpečnostní kód, ať poznáme, že nejste robot a klikněte na tlačítko „Hlasujte“. Hlasovat můžete každý den, platí vždy jeden hlas z jednoho prohlížeče. Pokud redakce odhalí jakýkoliv pokus ovlivnit hlasování prostředky mimo hranice „fair play“, vyhrazuje si právo kancelář ze soutěže vyřadit.

TECHO v pohybu

Jsme výrobce kancelářského nábytku s moderním a kreativním přístupem. Nebojíme se odvážných a hravých realizací, a proto jsme za využití moderních technologií proměnili vlastní kancelářské prostory v showroom s několika stylizovanými zasedacími místnostmi, kde se snažíme našim klientům zprostředkovat exkluzivní pocity z interiéru. Díky jednotlivým místnostem a hravým prvkům jako skluzavky, stolní fotbálek, kulečník nebo třeba šipky, které potlačují fádnost, vzbuzují pozitivní emoce a podporují kreativitu, si navíc klient může představu o prostoru, který chce realizovat, upřesnit naživo.

Slovo poroty

TECHO jde ve svých kancelářích doslova s vlastní kůží na trh, a tak to má u firmy vyrábějící kancelářský nábytek být. Celý prostor je chytře rozvržený tak, aby zákazníka při vstupu ohromil a zaměstnancům při pohledu z galerie nad showroomem neustále připomínal výsledky jejich práce. Obvykle kancelářím s nadměrným počtem zasedaček příliš nefandíme, ale u tohoto přístupu „nosím, co jsem si ušil“, nemůžeme než zvednout palec nahoru. Jednotlivé zasedačky jsou zpracovány s citem pro detail a na úrovni.

UNIFER, centrum inovativní spolupráce

Když se řekne „Kancl snů“, snad každý, kdo alespoň jednou vkročil do prostor brněnského UNIFERu, musí uznat, že právě takový přívlastek mu nejvíc sedí. Recepce a kavárna ve stylu románů Julesa Vernea, barevný a prostorný Openspace, kterému šéfuje firemní chameleon, či kreativní místnost se smartwallem, kde se to nápady jen hemží. UNIFER ví, že bílé stěny jsou nuda, proto si představte, co všechno vymyslíte, když z ní na vás povzbudivě mrká Albert Einstein! Práce v barevném a nápaditém prostředí stimuluje tvořivé myšlení a přináší mnohem lepší výsledky. Zaměstnanci si po skvělém výkonu mohou od práce odpočinout v relaxačním koutku obklopeni uklidňující zelenou nebo se vyventilovat při firemním fotbálku.

Slovo poroty

Další kancelář plná zasedaček a další trefa do černého místo výstřelu do prázdna. Proč? Protože UNIFER sdružuje studenty, kteří hlavou společnou a nerozdílnou přichází s kreativními nápady. A protože víc hlav, víc ví, tak zasedačky nevadí. Právě naopak, hodí se na dlouhé, nápadů plné seance! A kavárna v suterénu? To už je hotové labůžo. Oceňujeme „teen“ nádech a atmosféru, pro kterou odpustíme i ne vždy zcela precizní zpracování detailů. Skvělé jsou Chill out a Funzone, není nad to odpočinout si od věčného sezení například vleže s knížkou nebo při intenzivním mači ve fotbálku.

WEBNODE

Webnode jako firmu charakterizují dvě věci. Extrémní důraz na jednoduchost a pestrost, kdy náš 100členný tým tvoří z poloviny cizinci desítek národností. Naše kanceláře tohle perfektně odrážejí. Jsou vzdušné, plné světla, barev, bez komplikovaných detailů… Taky v nich najdete spoustu míst k setkávání. Místo toho, aby nás architektura a design oddělovaly dveřmi a uzavřenými místnostmi, pomáhají nám celý tým spojovat. To platí třeba pro café v přízemí, velkorysé kuchyňky ve všech patrech a taky obrovskou terasu s dokonalým výhledem na Brno. Od jara do podzimu sem chodíme schůzovat, o večerních grilovačkách ani nemluvě. O výjimečnosti našich kanceláří nás ujišťují dvě věci – jak dobře se v nich cítíme a jak obdivně se rozhlížejí návštěvníci, kteří jsou u nás poprvé.

Slovo poroty

„Location, Location, Location!“ toto zlaté pravidlo realitního trhu platí u kanceláří společnosti Webnode na 110 procent. Jestli ne role hlavního hrdiny, tak přinejmenším jeho okouzlujícího parťáka se tu zhostily výhledy – do zeleně i na funkcionalistický skvost brněnského výstaviště. Prim zde hraje otevřený, vzdušný prostor a jednoduché, ale precizní pojetí, které se odráží například ve sjednoceném osvětlení nebo vysoce kvalitním kancelářském nábytku. Jako softwarová, multinárodnostní firma Webnode dokonale vystihla, co vývojář potřebuje pro svou práci. A terasa? Ta terasa!

[yop_poll id=“4″] POZN: Pokud se Vám pod červeným rámečkem nezobrazují anketní odpovědi, znamená to, že z tohoto prohlížeče jste dnes již hlasovali. Zkuste to později.