Domů Soutěže Kancly snů vy...

Kancly snů vyšlou do hlasování veřejnosti nadaní mladí architekti

0
Kancl snů

Už jen do konce dubna mohou firmy přihlašovat své kanceláře do soutěže „Kancl snů“. Tři nejlepší z nich se pak utkají o přízeň veřejnosti v otevřeném hlasováním na stránkách Moravského hospodářství. Komu ale připadne nelehký úkol vybrat finalisty? Zhostí se ho tři nadaní mladí architekti s vášní pro interiérový design.

(Více informací o pravidlech soutěže najdete ZDE)

Představme si porotu soutěže „Kancl snů“

Ing. arch. Andrea Pomykalová

Andrea PomykalováSvůj talent a nadšení pro interiérový design prokázala architektka Andrea Pomykalová již při studiích na Fakultě architektury Vysokého učení technického v Brně, když v roce 2013 zvítězila v interiérové soutěži ADMONSTER STUDENT CONTEST. Na tento úspěch navázala i profesně a dnes působí ve studiu KYZLINK architects and interior, kde se věnuje návrhům domů a jejich interiérů, kanceláří a obchodních jednotek v duchu nejlepších myšlenek minimalismu a funkcionalismu.

Ing. arch. Jana Podpleská

Jana PodpleskáArchitektka, interiérová a nábytková návrhářka a grafická designérka. Jana Podpleská vystudovala Fakultu architektury Vysokého učení technického v Brně. Svou kvalifikaci v oboru dále rozvíjela řadou samostatných projektů i prací pro renomovaná architektonická studia, kde zodpovídala jak za vedení týmu, tak za tvorbu interiérových studií pro kanceláře, byty i rodinné domy. V současné době působí na volné noze.

Ing. arch. Radim Mazálek

Radim MazálekČlen volného sdružení mladých brněnských architektů BrnoFive. Po absolvování Fakulty architektury Vysokého učení technického v Brně se profesně realizoval prací v zavedených architektonických kancelářích i samostatnými návrhy interiérů pro soukromé klienty.