Domů Soutěže Kancly snů vy...

Kancly snů vyšlou do hlasování veřejnosti nadaní mladí architekti

Kancl snů

Už jen do konce dubna mohou firmy přihlašovat své kanceláře do soutěže „Kancl snů“. Tři nejlepší z nich se pak utkají o přízeň veřejnosti v otevřeném hlasováním na stránkách Moravského hospodářství. Komu ale připadne nelehký úkol vybrat finalisty? Zhostí se ho tři nadaní mladí architekti s vášní pro interiérový design.

(Více informací o pravidlech soutěže najdete ZDE)

Představme si porotu soutěže „Kancl snů“

Ing. arch. Andrea Pomykalová

Andrea PomykalováSvůj talent a nadšení pro interiérový design prokázala architektka Andrea Pomykalová již při studiích na Fakultě architektury Vysokého učení technického v Brně, když v roce 2013 zvítězila v interiérové soutěži ADMONSTER STUDENT CONTEST. Na tento úspěch navázala i profesně a dnes působí ve studiu KYZLINK architects and interior, kde se věnuje návrhům domů a jejich interiérů, kanceláří a obchodních jednotek v duchu nejlepších myšlenek minimalismu a funkcionalismu.

Ing. arch. Jana Podpleská

Jana PodpleskáArchitektka, interiérová a nábytková návrhářka a grafická designérka. Jana Podpleská vystudovala Fakultu architektury Vysokého učení technického v Brně. Svou kvalifikaci v oboru dále rozvíjela řadou samostatných projektů i prací pro renomovaná architektonická studia, kde zodpovídala jak za vedení týmu, tak za tvorbu interiérových studií pro kanceláře, byty i rodinné domy. V současné době působí na volné noze.

Ing. arch. Radim Mazálek

Radim MazálekČlen volného sdružení mladých brněnských architektů BrnoFive. Po absolvování Fakulty architektury Vysokého učení technického v Brně se profesně realizoval prací v zavedených architektonických kancelářích i samostatnými návrhy interiérů pro soukromé klienty.

Žádné komentáře

Napište komentář

Doplňte správně hádanku *