Domů Soutěže Moravské hosp...

Moravské hospodářství vyhlašuje soutěž pro firmy „Kancl snů“

0
Kancl snů

Holé stěny, bezduché kóje a šedivé prostředí bez nápadu? Takhle už kanceláře moderních firem dávno nevypadají. Trend dnes určují společnosti, z jejichž kanceláří se zaměstnancům po pracovní době ani nechce odcházet. Máte taky takový „Kancl snů“? Pochlubte se!

Nominace do soutěže jsou uzavřené!

(Více informací o porotě soutěže najdete ZDE)

Jak svůj „Kancl snů“ do soutěže přihlásit?

Není to nic složitého a ve srovnání s tím, kolik času jste strávili jeho zařizováním, to zabere jen chviličku:

  • Sepište o vaší kanceláři pár řádek. Z čeho jste v ní nadšení? Co jste ještě nikde jinde neviděli a vy to máte? Co vám každý den zpříjemňuje a ulehčuje práci? Proč byste v ní nejradši bydleli? Hlavně žádná slohová cvičení. Prostě pěkný, úderný odstaveček, díky kterému si vaši kancelář zamilujeme i my a naši čtenáři.
  • Přidejte k tomu několik fotek. Vyfoťte, jak u vás vypadá typické pracovní místo, jak hrajete stolní fotbálek v odpočinkové zóně nebo tu strašně „cool“ myšlenkovou mapu, co jste včera nakreslili přes celou chytrou zeď. Stačí pět až deset fotek toho nejlepšího z vašeho „Kanclu snů“!
  • A zakončete to půdorysným plánem. Ať mají porotci představu, jak je vaše kancelář prostorově řešená a jestli si pro kafe nechodíte přes přístěnek s vysavačem.

Všechno to pošlete na e-mail: redakce@moravskehospodarstvi.cz

Pozn.: Fotky pokud možno ve vyšší kvalitě (300 dpi), ať je můžeme otisknout spolu s reportáží o vašem „Kanclu snů“, až vyhrajete.

Pokud chcete poslat podklady klasickou poštou, můžete. Všechno vypalte na CD a v obálce označené „Kancl snů“ zašlete na adresu redakce: Dvořákova 14, 602 00, Brno.

Termín pro podávání přihlášek prodlužujeme do 30. dubna 2015!

Pak už čeká práce na naši odbornou porotu, která z přihlášek vybere tři finalisty.

O pořadí na stupních vítězů ale rozhodne veřejnost svým hlasováním v anketě na našich internetových stránkách, která potrvá od 15. května do 30. června 2015.

Vítěze vyhlásíme vzápětí!

O soutěži vás budeme průběžně informovat v našem elektronickém newsletteru a na internetových stránkách. Tady také v budoucnu naleznete články a reportáže o tom, jak může takový „Kancl snů“ vypadat.