Domů Soutěže Moderní firmo...

Moderní firmou se stala společnost Freebone

0

Soutěž Moderní firma 2010 zná svého vítěze. Titul získala společnost Freebone. Její internetové stránky a propracovanou image ocenilo 511 hlasujících na webu Moravského hospodářství. Druhou v pořadí je firma Infinity, bronzová příčka patří ostravské společnosti eCentre.

BRNO – Cílem ankety bylo upozornit na nové trendy, které se v oboru firemní identity a webových prezentací objevily v posledních letech. Do finále se dostaly tři firmy, které z přihlášených kandidátů vybrala odborná porota – odborníci ze společnosti LifeWeb. O vítězi pak rozhodli čtenáři webu Moravského hospodářství.

[image path=“/website/images/fotogalerie/moderni-firma/spolecnost-freebone-pusobi-dojmem-mlade-a-dynamicke-spolecnosti-se-sveraznou-originalitou-nekterych-forem-propagacnich-materialu.“ size=“1″ ]

„Společnost Freebone působí dojmem mladé a dynamické společnosti se svéráznou originalitou některých forem propagačních materiálů. Má velmi jednoduše a srozumitelně zpracovanou vizi, která jasně definuje, čím je Freebone výjimečná a čím se odlišuje od konkurence. Zřetelně se definuje heslem „bavíme se internetem“ a cílem dovést optické vlákno až do domu svých klientů. Webové stránky jsou přehledné, navíc využívají propojení se sociálními sítěmi. Jediným nedostatkem identity společnosti Freebone je časté rozdílné používání loga v různých variantách a grafických úpravách,“ hodnotí ředitel společnosti LifeWeb Petr Ludwig.

PODÍVEJTE SE NA STRÁNKY FINALISTŮ:

FREEBONE

INFINITY

ECENTRE

Freebone zvítězil v konkurenci desítek přihlášených firem. Z kandidátů pak oborníci na marketingové strategie ze společnosti LifeWeb vybrali ty nejzajímavější. Zaměřili se na vizi, webovou prezentaci a Corporate Identity Design (CID). Nejpropracovanější materiály zaslaly firmy ECENTRE, FREEBONE a INFINITY. Zvláštní ocenění získala společnost OKD.

Přestože měli lidé podle původního plánu možnost hlasovat do 15. listopadu, museli organizátoři nakonec soutěž ukončit k 11. listopadu. Technici totiž po tomto datu odhalili prolomení bezpečnostních opatření, které bylo v rozporu s pravidly.

Titul Moderní firma 2010 předá zástupcům společnosti Freebone ředitelka vydavatelství Moravského hospodářství Magda Slaninová na slavnostním Galavečeru Magnus Regio 10. prosince v Mahenově divadle v Brně.

Žádné komentáře

Napište komentář