Domů Soutěže Registrace do...

Registrace do soutěže Nejkrásnější obecní úřad či radnice 2016. Jen do konce srpna!

Nejkrásnější obecní úřad či radnice

Obdivují Vaši radnici široko daleko? Skrývá Vaše obec příjemné překvapení v podobě opečovávaného obecního úřadu? Nechat si to jen pro sebe by byla věčná škoda. Přihlaste se do soutěže Nejkrásnější obecní úřad či radnice 2016 a zápolte nejen o prestižní titul, ale i zajímavé ceny.

Soutěže se mohou zúčastnit obce a města z celé České republiky. Výjimkou jsou vítězové předchozího ročníku, kteří předávají ocenění dál. Obce a městyse soutěží o titul „Nejkrásnější obecní úřad 2016“ a města o titul „Nejkrásnější radnice 2016“.

Více informací o soutěži naleznete ZDE.

Pro registraci do soutěže vyplňte všechny položky ve formuláři níže, přiložte fotografie a schematické půdorysné plány budovy. Dávejte pozor, aby nahrávané soubory nepřesáhly povolenou velikost. Nakonec vyplňte bezpečnostní kód a klikněte na tlačítko odeslat. Poté se Vám zobrazí zpráva s potvrzením, že jste přihlášku úspěšně podali a následně Vám bude doručen i potvrzovací email na adresu, kterou vyplníte ve formuláři. Pokud byste narazili na jakékoliv problémy, napište nám do komentářů.

Děkujeme Vám za zájem o soutěž a držíme pěsti, ať v ní Vaše radnice a obecní úřady zabodují!

Žádné komentáře

Napište komentář

Doplňte správně hádanku *