Domů Soutěže Registrace do...

Registrace do soutěže Nejkrásnější obecní úřad či radnice 2016. Jen do konce srpna!

0
Nejkrásnější obecní úřad či radnice

Obdivují Vaši radnici široko daleko? Skrývá Vaše obec příjemné překvapení v podobě opečovávaného obecního úřadu? Nechat si to jen pro sebe by byla věčná škoda. Přihlaste se do soutěže Nejkrásnější obecní úřad či radnice 2016 a zápolte nejen o prestižní titul, ale i zajímavé ceny.

Soutěže se mohou zúčastnit obce a města z celé České republiky. Výjimkou jsou vítězové předchozího ročníku, kteří předávají ocenění dál. Obce a městyse soutěží o titul „Nejkrásnější obecní úřad 2016“ a města o titul „Nejkrásnější radnice 2016“.

Více informací o soutěži naleznete ZDE.

Pro registraci do soutěže vyplňte všechny položky ve formuláři níže, přiložte fotografie a schematické půdorysné plány budovy. Dávejte pozor, aby nahrávané soubory nepřesáhly povolenou velikost. Nakonec vyplňte bezpečnostní kód a klikněte na tlačítko odeslat. Poté se Vám zobrazí zpráva s potvrzením, že jste přihlášku úspěšně podali a následně Vám bude doručen i potvrzovací email na adresu, kterou vyplníte ve formuláři. Pokud byste narazili na jakékoliv problémy, napište nám do komentářů.

Děkujeme Vám za zájem o soutěž a držíme pěsti, ať v ní Vaše radnice a obecní úřady zabodují!

[iphorm id=“4″ name=“Přihláška do soutěže „Nejkrásnější obecní úřad či radnice 2016″“]