Domů Soutěže Moravské hosp...

Moravské hospodářství vyhlašuje soutěž „Nejkrásnější obecní úřad či radnice“

0

Moravské hospodářství vyhlačuje soutěž „Nejkrásnější obecní úřad či radnice“. Zapojit se mohou obce a města v krajích: Jihomoravský, Zlínský, Moravskoslezský, Olomoucký, Kraj Vysočina, Pardubický a Královehradecký.

JAK SOUTĚŽIT? AKTUALIZACE PRAVIDEL

– Zašlete maximálně čtyři fotografie Vašeho obecního úřadu či radnice spolu se schématickými půdorysnými plány a stručnou charakteristikou obce a budovy na email: redakce@moravskehospodarstvi.cz nebo na adresu redakce: Dvořákova 14, 602 00 Brno.

– Mail či obálku označte heslem „NEJKRÁSNĚJŠÍ OBECNÍ ÚŘAD ČI RADNICE“

(Fotografie na CD nosiči v jejich plné kvalitě, text o maximálním rozsahu 2500 znaků.)

! Na fotografiích nesmí být vidět žádný člověk ani obličej !

Zasílat můžete fotografie zobrazující:

a) Celkový pohled na budovu z čelní strany

b) Libovolný pohled na budovu

c) Stav před rekonstrukcí a po rekonstrukci (nepovinné)

d) Reprezentativní záběr interiéru stavby

– Fotografie prosím zasílejte v rozlišení minimálně 300 dpi. Jednotlivé soubory označte vždy názvem obce a zkratkou kraje. Příklad: HORNÍ_DOLNÍ_JMK.

– Autor s poskytnutím fotografií do soutěže souhlasí, že budou bezplatně použity k marketingovým účelům a potřebám pořadatele.

– Autor se přihlášením do soutěže zavazuje, že souhlasí s uvedenými podmínkami v pravidlech soutěže a s dalším nakládáním se soutěžními fotografiemi v souladu se z. č. 121/2000 Sb. Autorského zákona.

! Při nesplnění podmínek si redakce vyhrazuje právo vyřadit uchazeče ze soutěže !

Příspěvky do soutěže je možné zasílat do 15. 7. 2014.

V 1. kole vybere odborná porota složená z renomovaných architektů ze zaslaných příspěvků 10 nejlepších, které budou zveřejněny v Moravském hospodářství a na internetové stránce Moravského hospodářství www.moravskehospodarstvi.cz.

Ve 2. kole pak o vítězi soutěže rozhodne veřejnost prostřednictvím hlasování na uvedených webových stránkách.

Pokud by se hodnocení veřejnosti rozcházelo s názorem odborné poroty, vyhrazuje si tato právo udělit speciální „Ocenění poroty“ jednomu obecnímu úřadu či radnici.

Vítězové budou vyhlášení na slavnostním Galavečeru společnosti Magnus Regio v listopadu 2014.

(Pozn: Soutěž „Nejkrásnější obecní úřad či radnice“ nemá charakter architektonické soutěže, ale jedná se o soutěžní přehlídku již existujících realizací)