Domů Soutěže Přihlaste se ...

Přihlaste se do soutěže „Nejkrásnější náměstí či náves“

1
Nejkrásnější náměstí či náves

Náměstí a návsi našich měst a obcí se v posledních letech doslova mění před očima. Z dříve fádních prostranství se stávají výstavní a hlavně funkční prostory. Krásné náměstí či náves dnes zkrátka není jen pěkné na pohled, ale slouží i jako skutečné centrum života obce! Přihlaste do soutěže „Nejkrásnější náměstí či náves“ i to své! Zúčastnit se mohou všechna města a obce z České republiky. 

Více informací o soutěži naleznete ZDE a medailonky porotců ZDE.

15. července 2015 byly uzavřeny nominace do soutěže „Nejkrásnější náměstí či náves“. Všem přihlášeným přejeme v soutěži mnoho úspěchů! O tom, kolik přihlášek do soutěže dorazilo, Vás budeme brzy informovat na našich stránkách!

Jeden komentář

  1. Hezké pozdravení z polické radnice:)
    Je středa 15. července a náš mladý tým finišuje s přihlášením do letošní soutěže. Nejenom proto, že jsme vloni byli na bedně, ale taky proto, abychom si sami při tvorbě podkladů pro přihlášku uvědomili, jak se život našeho náměstí vyvíjel. Jakou roli hraje v každodenním životě. Je léto. Pohled z mé kanceláře na „kvíčerovský rynk“ je víc než příjemný. Hemžení lidiček místních i příchozích…. Paráda.
    Na poslední chvíli jsem svolala mladé kolegy a požádala je, aby nás opět zkusili „prodat“. Věřím, že příprava materiálu byla pro ně příjemnou zkušeností, exodem do minulosti i současnosti.
    Děkuju Vám za Vaše snažení. Jsme hraví a soutěživí a už nyní spokojení, že jsme s Vámi i letos:)
    S úctou Ida Jenková – starostka

Napište komentář