Domů Soutěže Přihlašování ...

Přihlašování do soutěže Dobrovolní hasiči roku 2013 bylo ukončeno. Stále však můžete posílat své soutěžní snímky do doprovodné fotosoutěže Já, hasič

0

K 13. červenci 2013 bylo ukončeno přihlašování jednotek a sborů do soutěže Dobrovolní hasiči roku. I letos se přihlásila více než stovka dobrovolných hasičů. Přesný počet přihlášených jednotek i sborů zveřejníme 17. července na tiskové konferenci.

V obou kategoriích se přihlásila řada dobrovolných hasičů, jejichž přihlášené akce a zásahy jsou velmi zajímavé a již teď aspirují na vítězství. Po tiskové konferenci začneme s ověřováním přihlášených údajů a poté následuje hodnocení odborné komise a výběr finalistů.

Přestože jednotky a sbory nyní mohou už jen vyčkávat, jednotlivci se stále mohou hlásit do doprovodné fotosoutěže. Sběr přihlášek do fotosoutěže Já, hasič bude ukončen až 31. července 2013. Do této soutěže mohou až tři své snímky přihlásit nejen profesionální, ale také amatérští fotografové. Společným jmenovatelem všech přihlášených fotografií by měli být hasiči. Lze tedy hlásit fotografie zachycující jak výjezdy jednotek a jejich odborné zásahy, tak činnost sborů a například jejich účast na soutěžích v požárním sportu.

Více o pravidlech fotosoutěže najdete ZDE.

S jakýmikoli dotazy ohledně dalšího průběhu soutěže Dobrovolní hasiči roku 2013 či přihlašování do fotosoutěže Já, hasič neváhejte kontaktovat produkční soutěže:

Irena Varaďová

tel: 774 112 139

e-mail: i.varadova@magnusregio.cz