Domů Veřejná správa Teplárenské d...

Teplárenské dny nalákaly hlavně vrcholový management

0

Ve dnech 15. – 17. dubna proběhly v královéhradeckém Kongresovém centru Aldis Teplárenské dny 2014. Letošní ročník svůj program obohatil o nové konference, díky kterým se tato výstava otevřela více pro veřejnost. Odborné konference nalákaly hlavně vrcholový management. Z rozložení návštěvníků tvořil téměř padesát procent účastníků odborných konferencí.

„Za úspěch Teplárenských dnů považujeme rozšíření cílové skupiny o veřejnost, tedy obyvatele kraje, která přišla hlavně na výstavu a využila informačního stánku Královéhradeckého kraje ke kotlíkovým dotacím. Zájem o informace byl velký, přijelo na sto padesát lidí nejen z Hradce Králové, ale i z dalších měst v kraji. Pokud se všichni přihlásí o dotace, budou tvořit zhruba třetinu poskytnutých příspěvků,“ popisuje jednatelka pořadatelské agentury Adéla Trávníčková.

Nové přednášky nalákaly větší počet návštěvníků z vrcholového vedení

„Největší zájem u vrcholového managementu tepláren a energetických společností vzbudily nové přednášky. Například seminář s názvem Boj o zákazníka v energetice se přesně trefil do potřeb tepláren. Seminář byl velmi praktický a přínosný, zájem o něj předčil naše původní očekávání. Dále manažery zaujaly mimo jiné i konference Energetické využití odpadů nebo Energetické fórum,“ vysvětluje Adéla Trávníčková.

Návštěvnost předčila očekávání

Na Teplárenských dnech měli účastníci možnost navštívit kromě již tradiční výstavy celkem 9 konferencí a seminářů. Nejvíce návštěvníků bylo z oblasti teplárenství, téměř čtyřicet procent, dále z energetických společností, zhruba 20 %, a velký zájem nová témata vzbudila u zástupců měst a obcí a správců bytových fondů. „Mé poděkování patří určitě všem vystavovatelům, návštěvníkům, odborným partnerům a mediálním partnerům. Díky nim všem jsme mohli prožít 3 dny plné energetiky a zajímavých témat. Již teď se těšíme na další ročník,“ uzavírá Adéla Trávníčková.